O nás

„Nie je našou prioritou byť najväčším podnikom na trhu, ale chceme byť najlepším dodávateľom pre našich zákazníkov.”

Od roku 1997 sme rodinná firma zameraná na výrobu kancelárskych stoličiek, kresiel a sedačiek s dôrazom na ergonómiu a komfort. Okrem toho sa venujeme aj akustike v interiéroch a ponúkame čalúnené akustické panely, paravány, uzavreté akustické boxy a otvorené boxy. Našou prioritou je dodávať produkty vysokej kvality, ktoré zákazníkovi prinášajú pohodlie a funkčnosť. Navyše, naše výrobky sú exportované na európske trhy, čím sme si získali dôveru a spokojnosť mnohých zákazníkov.

Snažíme sa minimalizovať spotrebu surovín a energie, ako aj množstvo odpadu, generovaného počas výrobného procesu. Využívame recyklované a recyklovateľné materiály a zameriavame sa na dlhodobú trvanlivosť a kvalitu našich výrobkov, aby sme minimalizovali potrebu ich nahradenia, a tým aj množstvo odpadu.

Spolupracujeme s certifikovanými dodávateľmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty a dodávajú nám ekologické materiály. Sme presvedčení, že udržateľnosť a ochrana životného prostredia je neoddeliteľnou súčasťou našej zodpovednosti voči spoločnosti a budúcim generáciám.

Loading...